Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Lekki ból w podbrzuszu i brak okresu

Witam mam 19 lat, i brałam tabletki antykoncepcyjne przez rok, odstawiłam je ponieważ dostałam okres 8 dni przed prawidłowym terminem, i to nie było plamienie tylko normalny okres poszłam do ginekologa i nakazał mi je odstawić, więc tak zrobiłam tylko miesiąc już ich nie biorę, i nie mam okresu, a od paru dni odczuwam lekki ból w podbrzuszu, później to ustaje i tak cały czas. Czy to coś poważnego? , powinnam iść do ginekologa.? Z góry dziękuję.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

74 poziom zaufania

Szanowna Pani proszę udać się do ginekologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy