Lekki dyskomfort pod kolanem po założeniu rajstop przeciwżylakowych

Witam.Mam za tydzień zabieg skleroterapii pajączków i żylaka pod kolanem. Kupiłam rajstopy przeciwżylakowe wg zaleceń lekarza.Dobrano mi w sklepie medycznym rozmiar wg wymiarów nóg jednak po założeniu gdy zginam nogi np wchodząc po schodach czuje lekki dyskomfort pod kolanem, robią mi się takie wałeczki. Czy to jest normalne przy tego typu rajstopach przez to,że są grubsze i sztywniejsze od zwykłych?

Witam.
Na początku może Pani czuć taki dyskomfort. Po kilku dniach wyroby przeciwżylakowe trochę się rozciągają i powinno być lepiej. Proszę zwracać uwagę, żeby podciągać je maksymalnie do góry, żeby nadmiar materiału nie zostawał właśnie w okolicy kolan.

Witam , rolowanie się pończoch w okolicy dołu podkolanowego świadczy o niedokładnym ich dobraniu.
Pozdrawiam serdecznie, Łukasz Szczygieł, spec. angiolog