Lekkie kłucie brzucha, ból jajnika i wrażliwość brodawek po luteinie

Lekarz przepisal mi Luteine 100 dopochwowo, jeden raz dziennie przez 5 dni na wywolanie miesiaczki. Po rozpoczeciu zaczal lekko kłuć brzuch i pobolewac jajniki oraz pojawil sie lekki bol brodawek w sensie wrazliwosci. Czy to normalne?

Milena Lubowicz

Mogą to być objawy związane ze zmianami hormonalnymi wywołane właśnie stosowaniem luteiny.
Pozdrawiam