Lekkie mrowienie dłoni

Odczuwam lekkie mrowienie w małym oraz serdecznym palcu lewej reki. Odczuwam je takze ponizej tych palcow na calej polowie dloni. Władanie mam ok, nie mam dretwienia. Czucie palsoc tez jest ok. Tylko odczuwam lekkie mrowienie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne objawy mogą być związane z przejściowym uciskiem na nerw łokciowy. Proszę zwrócić uwagę w jakich momentach pojawia się wspomniana dolegliwości. Często np. podczas pisania na klawiaturze komputera w wyniku ucisku ręki o blat biurka pojawia się mrowienie tej partii dłoni.