Lekkie plamienie 10 tygodni po cesarskim cięciu - czy to może być coś poważnego?

Jestem 10 tygodni po cc dzis bedac w toalecie zauwarzylam krew podcierajac sie. Podlozylam wkladke ale nic teraz tam nie ma martwie sie. Ddodam ze karmie mm

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli wcześniej te plamienia nie występowały to nie maja one raczej związku z cięciem cesarskim. Może jest to plamienie miesięczne? Gdyby sytuacja się powtarzała to proszę udać się do ginekologa na kontrolę. Pozdrawiam.