Lekkie zagniatanie oraz uścisk w klatce piersiowej

Witam mam 30 lat i od 4 dni lekkie zagniatanie oraz uścisku w klatce piersiowej.Zdarzy się moment,że mam uczucie jak bym musiała złapać lekko powietrze.Co jest temu przyczyną.Dodam,że ost miałam czas nerwowy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Może być to wynik, infekcji, stresu ale także schorzeń układu oddechowego czy sercowo-naczyniowego. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który zdecyduje o konieczności dalszej diagnostyki.