Lekkie zawroty głowy, ból głowy i gorące policzki

Witam. Mam 19 lat ( 181 cm, 122 kg ).Od 5 dni dziwnie sie czuję mam lekkie zawroty głowy ( zazwyczaj po godzinie 12 ), dochodzi do tego lekki ból głowy ( różna lokalizacja ), gorące policzki. Od tygodnia mierzę ciśnienie rano

Witam, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Proszę udać się z wynikami pomiarów ciśnienia (najlepiej 2 razy dziennie przez kilka dni). Poza badaniem przedmiotowym i zebraniem wywiadu zapewne podstawowe badania kontrolne będą wskazane

Witam,
podał Pan zbyt mało objawów, abym mogła cokolwiek zaproponować.
Zaleciłabym wizytę u lekarza rodzinnego celem pogłębienia tematu, ponieważ takich objawów nie należy bagatelizować.
Pozdrawiam