Lekko wklęsła sutki u 22-latki

Witam , czy jeśli mam lekko chowajace sutki może to być powód do niepokoju ??

jeśli sutki obustronnie są wklęsłe i jest tak od zawsze to raczej taka ich uroda, natomiast gdyby dotyczyło to np. jednej piersi i pojawiło się nagle warto zwrócić się do lekarza, natomiast jeśli jest jakaś wątpliwość zawsze warto zrobić kontrolne USG piersi-pozdrawiam