Lenistwo, duża emocjonalność, płaczliwość i tendencje do agresji

Jestem leniwy a do tego bardzo emocjonalny lelkiwy szybko sie zakochuje I to bardzo mocno mam tendecje do placzu nienawisci agresji I nie moge przezyc I zpamoniec o odniesonych ranach... jak mam z tym walczyc na wlasna rek dodam ze jestem za granica narazie nie stac mnie na psychologa a jezyka nie znam na tyle zeby pojsc tutaj przez przychodnie... dopiero sie ucze go ale mam prawdopodobnie depresje bo te cechy mnie dobijaja jak moge dzialac narazie na wlasna reke?

Jeśli taka możliwość nie istnieje można sięgnąć po profesjonalne poradniki, które pomogą zmierzyć się z depresją, choć zaznaczyć trzeba, że w przypadku złożonych problemów nie zawsze korzystanie z nich przyniesie pożądane efekty.

Polecam:
*Pokonaj depresję, stres i lęk czyli terapia poznawczo-behawioralna w praktyce, Stephen Briers
*Pokonać depresję i stan obniżonego nastroju, Chris Williams
* Uwolnij się od depresji, Colin Sutherland

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl