Liczne ogniska o charakterze zmian wtórnych
witam proszę o interpretację TK jamy brzusznej 1.w miąższu obu płatów wątroby liczne ogniska o charakterze zmian wtórnych,które po badaniu CM wzmacniają się miernie od obwodu 2.w miednicy małej masa masa patologiczna lito torbielowata o klepsydrowatym kształcie,która przylega do esicy oraz tylnej ściany pecherza moczowego, wielkość masy ok 90mm x 60mm 3.w przyleganiu do katnicy i mięśnia biodrowego widoczna jest struktura tkankowa hypodensyjna o charakterze wszczepu tkankowego

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. Zmiany mogą wymagać zabiegu operacyjnego.