Lipoma submucosum concomitans

witam, jestem po wycięciu polipa okrężnicy jelita grubego metodą endoskopową, wycięty polip został poddany badaniu histopatologicznemu, dostałam wyniki badania ale nie wiem co znaczą : prosze o wyjaśnienie: 1. Polypus lymphoides (M-76800) 2. Lipoma submucosum concomitans 3. Podstawa polipa skoagulowana

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tlumaczenie to : 1. polip limfoidalny, 2 tluszczak podśluzowy. Skogulowana oznacza, że do zahamowania krwawienia użyto prądu.