Liszaj na kości policzkowej

Dobry wieczor od jakiegoś czasu robi mi sie co jakis czas czerwony napuchniety liszaj na kości policzkowej lub pod okiem. Jest jak napuchniety nie swedzi nie piecze gdy schodzi wjakby wysychał i lekko skóra się łuszczy w tym miejscu.Miałam tak gdy brałam chormony i myślałam zę od tego bo brałam je 12 lat.Teraz odstawiłam całkowicie od maja 2014 .Był spokój i nagle 3 tygodnie temu wyskoczył jeden trzyma sie do 5 dni przerwa i dziś rano wstałam jest na srodku pod okiem .Co to może być?????

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub dermatologiem, gdyż możliwe, że konieczne byłoby przeleczenie Pani, żeby zmiana nie nawracała.
Pozdrawiam