Łojotokowe zapalenie skóry a stosowanie Protopic

witam chciałbym sie dowiedziec czy masc protopic jest bezpiecznym lekiem?dzisiaj lekarz mi ja przepisał na łojotokowe zapalenie skóry

Witam
Tak to skuteczny lek i także bezpieczny,gdyż nie wymaga długiego stosowania.
Na twarz jest najlepszy,gdyż nie można stosować na tę okolicę maści sterydowych(bardzo skuteczne,ale szkodzą).
pozdrawiam