Łojotokowe zapalenie skóry a wypadanie włosów

Witam,od ponad roku borykam się z wypadaniem włosów,wywołanym drapaniem podobnym do łupieżu.Bylam już u dwóch specjalistów dermatologów,diagnoza łojotokowe zapalenie skóry.Dostałam co prawda różne szampony na receptę ale w sumie żaden efekt,dalej się drapie i włosy wypadają.Dziekuje za opinie.

Ważne jest też oprócz tego co napisane wyżej, żeby nie używać do mycia zwykłych mydeł tylko tzw. syndetów, których pH jest bardziej dostosowane szczególnie do wrażliwej skóry.