Losowe bóle kończyn u 18-latka

Od 2 tygodni mecza mnie losowe bole konczyn ( raz boli reka raz noga) szyi i glowy . Wczoraj obudzilem sie z jakby podskornym rozlanym pryszczem na czole bolesnym przy dotykaniu. Bol promieniuje w okolice brwii i boli takze w okolicy skroni przy dotyku ( takze wystepuje lekki obrzek). Wszystkiemu towarzyszy uczucie napuchniecia powieki. Moze to byc powod nasilonego stresu czy raczej jakas choroba ? Jezeli tak to jaka ? Do lekarza rodzinnego udam sie dopiero w piatek.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej nie jest to wynik stresu. Warto skonsultować się z lekarzem oraz wykonać podstawowe badania.