Loxon na wypadanie włosów

Witam, jestem po niedawnej wizycie u dermatologa w sprawie wypadania wlosów ( nadmiernego, od ponad roku). Poszłam z zapytaniem czy to nie przypadkiem lysienie androgenowe, lekarz stwierdził, że nie ma oznak fizycznych, że to takie łysienie. Ale przepisał mi Loxon, który jest na takie właśnie schorzenie. Nie wiem co o tym myśleć, bardzo proszę o poradę, pozdawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety trudno stwierdzić dlaczego lekarz przepisał Pani Loxon nie stwierdzając łysienia androgenowego. Jeśli chce to Pani wyjaśnić, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą dermatologiem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie znam Pani historii choroby co znacznie utrudnia analizę w tej chwili. Proponuję jednak postąpić zgodnie z zaleceniami lekarza.