Łożysko centralnie przodujące w 26 tygodniu ciąży

Witam mam łożysko centralnie przodujące, zaczęłam 26 tc nie mam krwawień, czy muszę siedzieć w domu? Czy mogę wyjść na krótki, powolny spacer tak na 30 min chociaż? Czy mogę siedzieć np. przy laptopie czy muszę leżeć? A na zjazd weekendowy mogę iść do szkoły, to jest ok 7 godz w pozycji siedzącej?. Proszę napisać co pan dr. zaleca? Dziękuję za odp i pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Polecam rozmowę z ginekologiem prowadzącym ciążę. On najlepiej zna wyniki Pani badań, wie jak dokładnie łożysko jest umiejscowione oraz jakie jest ryzyko krwawienia.
Pozdrawiam