Luki po górnych szóstkach a możliwość przesunięcia zębów

mam luki po gornych szostkach i moje pytanie brzmi czy zeby mozna poprzesuwac na to miejsce? w tym przypadku siodemke na szostke i osemke na miejsce siodemki

Raczej nie , musimy pamietać że górny i dolny łuk musi do siebie pasować niemalże jak klocki , tego rodzaju zabiegi rzadko sa możliwe z powodu sił jakie trzeba by użyć zazwyczaj zeby trzonowe wykorzystywane sa jako kotwica dla apararu a nie odwrotnie.