Luki w wypełnieniu po założeniu licówek kompozytowych

Szanowni Panstwo!W pazdzierniku 2014 dentysta likwidowal mi diasteme .Mam licowki kompozytowe na 1,2,3.Material na jedynkach caly czas pracuje.Cos mi wychodzi miedzy 1a 2.Jest wrazliwy na to co jem i pijeTak jakby mi pecznial.Czuje chemie. Zrobilam zdjecie i mam luki w wypelnieniu.Czy moglam kolokwialnie mowiac zjesc material?Czy jest konieczna wymiana licowek?Czy istnieje inny sposob na zlikwidowanie tego problemu?Bardzo serdecznie dziekuje za odpowiedz.Serdecznie pozdrawiam.

Witam,
być może gdzieś jest za mało/za dużo materiału kompozytowego i należałoby to skorygować. Jeśli uda się Pani do lekarz, który wykonał licówki podejrzewam, że dobuduje on w odpowiednich miejscach licówki.