Łupież i guzki na skórze głowy u niepełnosprawnego brata

Witam. Na skórze mojego niepełnosprawnego brata występuje łupież ale także guzki ,które po umyciu nizoralem podczas wyczesywania odpadaja w postaci jakby małych łusek i jakiś czas jest spokój,jednak gdy myje mu włosy narmalnym szmponem przeciwłupieżowym to na nowo powstają.Proszę o pradę

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wymagane jest konsultacja u dermatologa, który oceni zmiany w obrębie włosów.