Łuszczące się krostki u 2-miesięcznej córki

Witam, moja córeczka ma 2 miesiące. Na jednej nodze pojawiło się kilka krostek odrobinę łuszczących się. Są tylko na jednej nodze, jest ich może 4-5. Pediatra pozwolił posmarować maścią z hydrocortyzonem ale nie znikają. Nie wiem czy mam udać się do dermatologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to manifestacja alergii pokarmowej. Wskazana jest jednak konsultacja z dermatologiem.