Łuszczyca oraz alergia na chrom i nikiel

Witam serdecznie.Mam 35 lat jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci,ale przygnebia mnie moja choroba z którą walczę od kilku lat.Stwierdzono u mnie łuszczycę oraz alergię na nikiel,chrom.Choroba ta jest bardzo widoczna ponieważ mam ją na twarzy,oraz szyi.Twarz jest bardzo mocna zaczerwieniona,najbardziej w okolicach nosa,na szyi,koło uszu.Dokucza bardzo mocny świąd i w tych miejscach pojawia się łuszczaca skóra.Stosowałam wiele lekarstw,ale bez skutku.Bardzo proszę o pomocna radę.Jaki byłby koszt?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety jest to choroba przewlekła i proces leczniczy przebiega bardzo często z okresami zaostrzenia na przemian z remisją. Dodatkowo jest on bardzo długi. Niemniej jednak można kontrolować w dużym stopniu nasilenie choroby. Nie mam możliwości ordynowania leków stąd sugerowałbym aby ponownie zgłosiła się Pani do lekarza.