Łuszczyca stawów i wysypka opryszczkowa

Witam, od niedawna mam zdiagnozowana luszczyce stawow, od poczatku sierpnia tego roku przyjmuje sulfalazyne 2razy po dwie tabl dziennie, widze wyrazna poprawe, moje pytanie od 3 dni mam silna angine, przyjmowalem Summamed 3 tabl(na 3 dni) juz skonczylem ale gardlo nadal biale i boli do tego wysypka ale opryszczkowa na nosie i malzowinach usznych, pokrzywka na dloniach, czy moge rozpoczac branie kolejnego antybiotyku np. doxycyliny czy to nie za duzo lacznie z sulfalazyna?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W Pana przypadku wymagana jest konsultacja u lekarza prowadzącego w celu oceny wskazań do ewentualnej dalszej antybiotykoterapii.