Luźne stolce kilka razy dziennie

Od tygodnia mam bardzo luźne stolce. Oddaję je kilka razy dziennie; Sytuacja się pojawia sie po raz kolejny. Mam ciągle bóle w dolnej częsci brzucha oraz przelewanie w jelitach. Mam 20 lat i nie stosuje zadnych leków ani nie zażywałam w ostatnich latach antybiotyków (w mojej rodzinie pojawia sie ostre zapalenie trzustki).

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania obrazowe.