Łysienie plackowate u 6-latki

Witam u mojej 6 letniej corki pojawil sie łysy mały plac na głowie byłam u lekarza z córka powiedział ze nic sie niedzieje,ale mi to nie daje spokoju bo przeciez łysienie musiało z kąs sie pojawic,zarejestrowałam corke do dermatologa ale dopiero mamy na 18 grudnia.

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności proszę skonsultować się z dermatologiem, gdyż to on leczy tego typu dolegliwości.
Pozdrawiam