Łyżeczkowanie jamy macicy po obumarciu płodu

witam, na koniec lipca miałam łyżeczkowanie jamy macicy- ciąża obumarła. (moja druga ciąża- pierwsza przebiegła pomyślnie ;) miałam od tej pory już 2 miesiączki- dość intensywne. pierwszy dzień ostatniej miesiączki 13.10. od tygodnia mam problem-0 zaczęło się od częstego oddawania moczu- parcie na pęcherz, ból w dole brzucha- badanie ogólne moczu- wyszło ok, krew też-brak stanu zapalnego. badanie usgBrzucha i macicy-ok. a nadal mnie uciska i pobolewa okolica macicy i mleczna wydzielinę(skąpą)

Myślę że jest tam jakiś odczyn zapalny mięśnia macicy lub endometrium,ale bez badania ginekologicznego nie mogę tego potwierdzić.