Mała czarno-brązowa kropka na pięcie

Na pięcie ostatnio miałam małą czarno-brązową kropeczkę. Drażniła mnie ona przy chodzeniu, czułam jakbym miała tam kolec. Postanowiłam naciąć troche skóry i spróbować wyjąć igłą. Teraz zauważyłam, że mam na skórze lekkie, małe przebarwienie warstwa skóry kiedy rośnie to tworzy lekko widoczne kółko wokół miejsca gdzie myślałam, że mam kolec. Teraz mam różne myśli, że może to był pieprzyk (?), którego wycięłam, tylko czemu w takim razie czułam na jego miejscu kłucie.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie czym jest zmiana skórna, którą Pani wycięła. Sugeruję kontakt z dermatologiem.

Małgorzata Panek

Proszę pokazać zmianę dermatologowi.
Pozdrawiam