Mała i przesuwalna gulka nad pachwiną

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV jestem szczupla tka figurę zauważyłam malutka gulke przesuwalna niebolesna jak ziarnko pieprzu duzo wyżej niż pachwina na złe co to moze byc

Milena Lubowicz

Opis odpowiada węzłowi chłonnemu, ale zweryfikować można to tylko poprzez badanie lekarskie. W tej okolicy jednak często można wyczuć węzły chłonne i gdy nie są zbyt duże nie jest to powód do niepokoju.
Pozdrawiam