Mała ilość snu u 4-miesięcznego dziecka w ciągu dnia

witam. od tygodnia moja 4miesięczna córeczka ma problem ze snem. w ciagu dnia robi sobie 2 drzemki po max pół godziny. w nocynie ma problemu. czy to nie za mało w ciągi dnia? pozdrawiam Karolina

Milena Lubowicz

Dzieci są różne. Jedne potrzebują więcej snu, inne mniej. Jeżeli przy tym dziecko jest pogodne, chętnie je, nic niepokojącego się nie dzieje, to nie ma powodu do zmartwienia.
Pozdrawiam