Mała żołądź penisa u 19-latka

Mam problem a mianowicie mój żołądź na penisie czyli ten czubek jest mały(tak jak by nie urosł) I chciałbym wiedzieć czy to przeszkadza w seksie i czym to może być spowodowane.
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez oceny wizualnej nie można zbyt wiele powiedzieć. Niemniej jednak nie powinno to być problematyczne.

Witam, wielkość żołędzi jest zmienna osobniczo, jednakże wydaje mi się, że bez urologicznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u specjalisty urologa. Pozdrawiam RH