Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Małe czerwone plamki na penisie

Witam! Od jakiegos czasu zaobserwowalem na penisie okolo 7 malutkich czerwonych plamek, plaskich - nie sa to krosty. Nie swedza ani nie pieka. Od roku mam stala partnerke, seks uprawiamy praktycznie codziennie czasami dochodzi do 3 - 4 stosunkow dziennie, czy to moze miec wplyw?
ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W opisanej sytuacji konieczna jest bezpośrednia ocena zmian w celu ustalenia dokładnego rozpoznania. Na podstawie samego opisu można wnioskować, że objawy sugerują infekcję grzybiczą. Ważnym elementem leczenia jest także uwzględnienie infekcji u partnerki. W przypadku potwierdzenia grzybicy w Pańskim przypadku, wskazane będzie leczenie także u partnerki.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
Częstotliwość nie ma większego znaczenia.
Przydałyby się zdjęcia w celu postawienia diagnozy: http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy