Małe krostki na nogach i sucha skóra u 37-latki

Witam serdecznie mam od lat krostki małe na nogach i suchą bardzo skórę jest to dla mnie problem szczególnie latem bo brzydko to wygląda i wstydze się załozyc sukienkę lub spodenki co mam zrobić żeby się w końcu tego pozbyć bardzo pozdrawiam Wioletta

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugeruję udać się do dermatologa, który będzie miał możliwość ocenić wizualnie wspomniane zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie.