Małopłytkowość, drętwienie dłoni i niska odporność organizmu

Witam, mam małopłytkowość( PLT 120)poniżej normy. Ciągle te same wyniki badań. Czas protombinowy powyżej normy, jeśli chodzi o krzepnięcie krwi. Zerowa odporność. Schudłam w ciągu pół roku 23 kg bez odchudzania. Drętwieją mi dłonie. Mam problemy z umyciem , ubieraniem, wykonywaniem pracy. Reumatologia w porządku. Na nic nie choruję - biorę tylko olanzapinę, ale lekarze mówią, że nie problem jeśli chodzi o lek. Proszę o radę , gdzie mam się zgłosić.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wskazana jest kompleksowa diagnostyka - proszę skonsultować się z lekarzem internistą. Lekarz powinien ocenić czy wskazana jest u Pani hospitalizacja w celu przeprowadzenia diagnostyki.