Małopłytkowość poniżej normy

Witam, mam małopłytkowość( PLT 120)poniżej normy. Ciągle te same wyniki badań. Czas protombinowy powyżej normy, jeśli chodzi o krzepnięcie krwi. Zerowa odporność. Schudłam w ciągu pół roku 23 kg bez odchudzania. Drętwieją mi dłonie. Mam problemy z umyciem , ubieraniem, wykonywaniem pracy. Reumatologia w porządku. Na nic nie choruję - biorę tylko olanzapinę, ale lekarze mówią, że nie problem jeśli chodzi o lek. Proszę o radę , gdzie mam się zgłosić.

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się z wynikami badań do lekarza rodzinnego. Tak duża utrata masy ciała wymaga diagnostyki. Może okazać się konieczna konsultacja hematologiczna.
pozdrawiam