Mały guzek między udem a przyrodzeniem

Witam. W okolicach pachwiny miexzy udem a przyrodzeniem okolo miesiaca temu podczas kapieli wybadalem maly guzek. Nie jestem w stanie okreslic kiedy sie tam znalazl ale napewno go tam nie bylo 3ms temu. Mam 25 lat. Uprawiam aktywny tryb zycia.nigdy nie mialem wiekszych problemow zdrowotnych.w pewnej chwili pomyslalem ze moze to byc pryszcz i zaczalem uciskac.zaczal rosnac jakby opuchnął ten guzek lecz po 3/4 dniach wrocil do normalnych rozmiarow. Do jakiego specjalisty sie z tym zglosic?co to?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w pierwszej kolejności wskazany jest kontakt z lekarzem rodzinnym. Na podstawie badania należy ustalić, czy guz jest przepukliną, powiększonym węzłem chłonnym, czy miejscową infekcją tk. podskórnej. Od tego zależy dalsza diagnostyka i skierowanie do konkretnego specjalisty (chirurg, hematolog).

Lek. Artur Jeliński Urolog

Bez badania raczej nie uzyska pan opowiedzi na dreczace pan pytania.Proponuje urologa lub dremtologa