Mały guzek pod skórą w okolicach sutka

Witam, w okolicach sutka przy jego zewnętrznej stronie wyczułem mały guzek tuż pod skórą. Jest on nieduży i ma około 3 milimetrów. Przy dotykaniu nie boli. Poza tym nie ma innych objawów. Czy jest się czym przejmować? Czy należy przeprowadzić jakieś badania i co to może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie USG piersi oraz udanie się do chirurga na konsultację.