Mały penis i jądra u nastolatka

Mój syn właśnie skończył 16 lat i ma problem. Otóż posiada zbyt mały obwód penisa (głównie w stanie spoczynku - 7/8 cm), w porównaniu do rówieśników oraz małe jądra (4/2 cm), a także nikłe owłosienie na nogach i rękach. Co gorsza, jak mówił, mocno kurczy mu się członek podczas wysiłku fizycznego oraz w sytuacjach stresowych, kiedy to jego koledzy w tym samym wieku nie mają tego problemu. Wstydzi się pokazać w samych majtkach. Ma ok. 173 cm wzrostu i jest db. zbudowany. Może to kwestia hormonów??
Lek. Artur Jeliński Urolog

No to ma pani problem czy natury psychogennej czy rzeczywist yo trudno mi powiedzie Proponuje wizyte u urologa i jezli on stweierdzi ze jest ok to seksuolog lub psycholog.Mlodziez w tym wieku ma mrobblemu z tozsamoscia i peny sprawy wydaja sie uim nieprawidlowe,Wiekosc narzadow zmienia sie w czasi roznych sytuacji np sters zimna wodaa co do wielkosci pracia to maznaczeni wielkosc wwzwodzie Z badan to poziom testosteronu , mozna zrobic bez skierowania