Mały penis i strach przed niezaspokojeniem partnerki

witam.mam problem z penisem ponieważ jest bardzo mały ma zaledwie 11 cm i 3 cm grubości boje sie ze nie dam sadysfakcji zadnej dziewczynie powiem jeszcze to iz wczesniej miezyl ona 12-13 cm zauwarzyłem dziwnne zmiany.zastanawiam sie czy to nie od alkocholu sie zmniejsza lecz pije tylko w weekend mam 19 lat czy powinienem wziasc jakies tabletki hormonalne ? czy zyc z tak malym przyrodzeniem nie wiem co robic aby troche chociarz drgna czy nie pic nie palic dobrze sie odrzywiac prosze o pomoc

Dzień dobry!

Jakość życia, dieta, używki itp. nie mają istotnego wpływu na rozmiar członka, podobnie suplementy diety i tym podobne reklamowane środki. Czy jakakolwiek forma leczenia jest konieczna i odpowiednia - czy też jest Pan mężczyzną całkowicie zdrowym i sprawnym seksualnie - może zdecydować lekarz. Może Pan skonsultować się z urologiem. Nie mniej jednak członek długości 11 cm jest w normie statystycznej, długości członka przeciętnego zdrowego mężczyzny. Umożliwia całkowicie udane dla obojga partnerów, różnorodne życie seksualne.

Pozdrawiam!