Mały przyrost beta HCG po in-vitro

Witam jestem po zabiegu in vitro. W 12 dni po transferze byłam na badaniu beta hcg wynik 106. Po 48 godz miałam kolejne badanie wynik 219. Po telefonie do kliniki powiedziano mi ze przyrost jest mały i należy powtórzyć pytanie po 48 godz. Czy rzeczywiście przyrost jest za mały? Każde takie sformułowanie to dla mnie zapalony papieros i ból brzucha. Proszę o szczerą odpowiedz

Małgorzata Panek

Przyrost betaHCG prawidłowy to 2-3 krotny w przeciągu 48-72 godzin. Proszę udać się na badanie kontrolne. Najważniejsze jest narastanie poziomu. Lekarz na pewno poinformuje Panią, gdyby coś było nieprawidłowo.
Pozdrawiam