Mały przyrost obwodu głowy u 6-miesięcznej dziewczynki
Moja córka urodziła się w 38tc przez cc z wagą 3500, wzrost 55, obwód głowy 35, klatka piersiowa 35. Mało przybierała na wadze, słabo jadła, nadal karmię piersią, ale mieściła się w normie. Jest pogodna i spokojna, często jednak pręży się przy jedzeniu. Lekarz stwierdził mały przyrost obwodu głowy. Córka skończyła 6 miesięcy i ma 40 cm obwodu głowy, klatka 42, waga 7100, wzrost 64cm. Czy to małogłowie? Bardzo proszę o pilną odpowiedź. Anna

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Należałoby prześledzić ten wynik w siatkach centylowych i ocenić czy rozwój jest prawidłowy. Proszę porozmawiać z pediatrą.
Pozdrawiam