Mam 10 lat. Jak mam schudnąć?

Ważę 35 kg, mam 10 lat, jestem dziewczynką. Staram się jeździć codziennie na rowerze. Podjęłam próbę odchudzania: -na śniadanie - pół kromki, -na obiad - mały kawałek mięsa, -kolacji nie jem w ogóle. W mojej rodzinie jest bardzo dużo otyłych ciotek. Nie byłam u lekarza.
10 LAT ponad rok temu

Witam,

Ze wzgledu na Twój młody wiek, zdecydowanie odradzam odchudzanie.
Jeśli nie czujesz się komfortowo ze swoją sylwetką, poinformuj o tym rodziców.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci - znajdziesz tu Piramidę Zdrowego Żywienia.

Powinnaś spożywać 5 posiłków:
- śniadanie,
- II śniadanie,
- obiad,
- podwieczorek,
- kolację.
Nie rezygnuj z kolacji, gdyż musisz mieć energię do prawidłowego funkcjonowania.
Nie podałaś wzrostu więc nie mogę ocenić, czy Twoja masa ciała jest odpowiednia do wzrostu i wieku, czy też nie.

Pozdrawiam