Mam 11 lat i ważę 37 kg - czy to prawidłowa waga?

Witam, mam 11 lat (za 2 tyg. 12) i ważę 37 kg. Czy nie ważę za mało ? Od kilku tygodni moja waga się nie zmienia, a staram się jeść więcej.
11 LAT ponad rok temu

Witaj,

nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie podajesz swojego wzrostu, a to czy się wazy odpowiednio w danym wieku jest właśnie zależne od tego ile się mierzy.
Generalnie Twoja waga dla wieku 12 lat jest odpowiednia (pomiędzy 25 a 50 centylem), więc jeżeli Twój wzrost jest również średni to Twoja waga jest dobra.

Podaj swój wzrost, wtedy będzie możliwa dokładna odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Kuczewska