Mam 11 lat i ważę 46 kg przy wzroście 151 cm - czy ważę prawidłowo?

Witam, Mam 11 lat i jestem dziewczyną. Ważę 50 kg przy wzroście 151 cm. Chciałabym się dowiedzieć, czy ważę prawidłowo i jeśli nie, to jak schudnąć? Pozdrawiam

Witam,

W Twoim pytaniu (tytułowym) i w opisie pojawiły się dwie różne wartości liczbowe odnośnie do Twojej masy ciała.

Proszę o podanie dokładnej masy i ponowne zadanie pytania.

Pozdrawiam