Mam 12 lat i chcę szybko schudnąć - jak?

Witam! Mam 12 lat i ważę 49 kg. Jestem prawie najgrubsza z klasy i to mi przeszkadza! Chodzę na zajęcia z tańca cheerleaders. Wcześniej się nie odchudzałam, bo jeszcze mając 10 lat nie byłam gruba. Byłam najmniejsza z klasy i też można powiedzieć że prawie najchudsza. A teraz jestem jak słoń. Jestem bardzo gruba w pasie. I u lekarza nie byłam. Nie choruje także na choroby przewlekłe a codziennie jem mniej więcej tak: śniadanie - płatki z mlekiem, 2 śniadanie w szkole - soczek + kanapka lub drożdżówka, obiad w szkole - kompot, 2 dania, małe porcje, owoc po przyjściu ze szkoły (najczęściej jabłko), czesto też jem serki, bo strasznie lubie sobie coś zjeść... niestety. Moje pytanie brzmi: Jak mogę szybko schudnąć? Jak ograniczyć jedzenie?

Witam,

Proszę o uzupełnienie informacji odnośnie Twojego wzrostu. Jest to niezbędne do określenia czy masz nadwagę, czy też nie. Przede wszystkim nie martw się nadmiernie o masę ciała, lecz dbaj o to, co jesz i jak często się ruszasz.

Pozdrawiam

P.S Po uzupełnieniu danych zadaj pytanie ponownie.