Mam 12 lat i potrzebuję diety. Błagam o pomoc!

Mam 12 lat, wzrost 158 - 160 i ważę ok.53 - 54. Nie wiem, czy to normalne, ale bardzo nie lubię stawać na wagę, ani przeglądać się w lustrze. Nie jestem mocno gruba, ale do dziewczyn o pięknej i zgrabnej sylwetce nie należę.. ;( W dodatku mam spore uda...
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI (przy masie 54 kg i wzroście 1,6m)m odniesione do siatki centylowej świadczy o tym, iż Twoja masa ciała jest adekwatna do wieku, wzrostu i płci, nie ma powodów do odchudzania.
W razie wątpliwości porozmawiaj o swoim problemie z rodzicami, na pewno Cię wysłuchają i pomogą.
Szkoda czasu na zamartwianie się i porównywanie z koleżankami.
Każda z Was jest inna.

Pozdrawiam