Mam 15 lat i mocno wyłysiałem

Mam 15 lat. 2 lata temu zacząłem roczną dietę, która polegała na tym, że przez rok jadłem baaardzo mało dobrych rzeczy, typu witamin itp. Gdy się schylałem nad klawiatura, była ona cała we włosach, teraz mi nie wypadają... bo... straciłem 8/10 włosów. Gdy są mokre, widać pod cienką warstwą skórę... mam duże zakola :( Bardzo się martwie tym ;( Proszę o radę. Byłem u dermatologa, pytał mnie, czy się stresuję - powiedziałem nie; czy jem dobrze - powiedziałem, że tak, bo przez ostatnie 8 miesięcy jadłem dużo i brałem CZASAMI witaminy... Byłem na pobraniu krwi. Gdy skonsultowałem się z lekarzem, on mi powiedział, że nie wie, co mi jest, i na tym koniec... a mieszkam w Anglii... W Polsce nawet myślałem o przeszczepie włosów, ale mi lekarz odradził... Proszę o pomoc :( Co mam jeść? Ostatnio przez tydzień biorę skrzyp, magnez itp :( Co jest dobre na szybki porost włosów? Przecież mam 15 lat, niemożliwe, abym miał tak mało włosów :( Chodzę do szkoły i się bardzo tego wstydzę :(

Witam!

Jeśli nie pomogło Panu kilku lekarzy po bezpośredniej wizycie, to tym bardziej nie pomogę Panu ja, podczas kontaktu mailowego przez internet... Powinien Pan udać się do dobrego dermatologa - jest wiele chorób, które mogą powodować łysienie, nawet u młodych osób... Polecam artykuły: portal.abczdrowie.pl/informacjeportal.abczdrowie.pl/jakie-sa-przyczyny-lysieniaportal.abczdrowie.pl/rodzaje-lysienia.

Pozdrawiam!