Mam 161 cm wzrostu, w biodrach mam 88 cm. Czy moje biodra są szczupłe?

ponad rok temu

Witam,
proporcjonalność sylwetki najlepiej jest oceniać wizualnie, mając jednocześnie możliwość wzrokowej oceny obwodu talii i biustu.

Nie podałaś masy ciała więc nie jestem w stanie określić, jak kształtuje się proporcja masy ciała do wzrostu, niemniej myślę, że Twoje wymiary są jak najbardziej prawidłowe.

Nie ma jakichś konkretnych wytycznych, odnośnie tego ile dokładnie cm powinna mieć kobieta w biodrach.
Każda z nas charakteryzuje się innym typem sylwetki.

Pozdrawiam