Mam 173 cm wzrostu i ważę 65 kg. Czy moja waga jest zbyt duża?

Witam, jestem Asia, mam 15 lat i mnóstwo kompleksów jak to większość nastolatek. Mam 1,73 wzrostu i ważę 65 kg. Czy moja waga jest zbyt duża? Dodam, że często ćwiczę na wybrane miejsca ciała, w moim przypadku to wewnętrzna strona ud. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.
15 LAT ponad rok temu

Witaj!

Twoje BMI wynosi 21,7 co jest wartością jak najbardziej prawidłową dla dziewczyny w Twoim wieku. Obawy, że ważysz zbyt dużo są więc zupełnie nieuzasadnione.

Pozdrawiam