Mam 46 lat i zeza zbieżnego

Mam 46 lat i zeza zbieżnego. W 2013 r miałam pierwszą operację na obydwa oczy po trzy mięśnie- szwy regulowane. 26 czerwca bieżącego roku miałam następną operację, ale już tylko na oko lewe i na jednym mięśniu. Bardzo się martwię ponieważ po tamtej operacji oprócz bólu było wszystko w porządku, a tym razem po ściągnięciu opatrunku dalsze przedmioty widzę podwójnie. Lekarz twierdzi , ze to normalne i tak może być do trzech tygodni i , że wcześniej też tak miałam tylko nie pamiętam. Pamiętam doskonale, ze nie było podwójnego widzenia, bo tego się bardzo bałam . Operował mnie ten sam lekarz. Proszę mi napisać jak to jest z tym podwójnym widzeniem u osób dorosłych, jak długo może się utrzymać i czy rzeczywiście to normalne. Serdecznie pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie ustąpi to proszę skonsultować się z okulistą ponownie.