Mam duży problem

Od jakiegoś czasu mam problemy ze spaniem na dodatek czasami przeważnie w nocy kiedy leże serce zaczyna mi kołatać udeża jak bym przebiegł z 1000 metrów i zaczyna mi sie dziać coś z krążeniem czuje że mi krew niepłynie coś jak drętwienie ale niezupełnie zaczynają mi sie ręce pocić i stopy ,robiłem badanie krwi ale tam jest wszystko wpożądku co mi sie dzieje i co mam robić
ponad rok temu

Lek. Agata Kasica Interna, Morąg

Takie objawy mogą wskazywać na różne problemy, począwszy od zaburzeń depresyjnych, po nadczynność tarczycy lub zaburzenia rytmu serca. Niezbędne będą inne badania niż morfologia, np. poziom hormonów tarczycy i EKG.